TESLİMAT ve KURULUM HİZMETİ

Moddimo’dan alacağınız ürünlerde kargo ve kurulum hizmetimiz mevcuttur.

Nakliye ve kurulum firması olarak sadece mobilya konusunda çalışan, alanında uzman ve tecrübeli personellerden oluşan ekiplerimiz teslimat ve kurulumu gerçekleştirmektedir.

ŞARTLAR

Ücretsiz Teslimat hizmeti tüm şehir merkezlerini kapsamaktadır.

Şehir merkezlerine uzak ilçe ve köylerde nakliye ücreti farkı çıkabilmektedir.

Ücret farkının hesaplanması sipariş verilen ürünün boyutu, özellikleri ve kurulum giderleri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Kampanya dahilindeki indirimli modellerde tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat yapılamamaktadır.

Alıcı sipariş verdiği ürün ile ilgili bulunduğu bölgeye teslimat ve kurulum şartlarını Moddimo müşteri temsilcisini arayarak öğrenmekle yükümlüdür.

Ücretsiz teslimat ve kurulum şartlarımız teslimat yapılacak binanın 3.katına kadar geçerlidir. 4 ve daha yüksek katlarda kat başına ve ürün başına 50 TL taşıma farkı çıkmaktadır.

Teslimat bina içerisindeki asansörü kullanılarak yapılırsa kat farkı ücreti alınmaz. Ancak bina asansörü ve bina içi merdivenler taşımaya uygun değilse bina dışından yük asansörü kurularak taşıma işlemi gerçekleştirilir. Burada ortaya çıkacak yük asansörü ücreti ortalama 200-400 TL arasında değişmekte olup alıcı tarafından ödenir.

Bina içi merdivenlerin ve kapıların taşımaya uygun olup olmadığı alıcı tarafından sipariş verilirken belirtilmesi gerekmektedir. Eğer bina yada oda kapısından sipariş verilen ürünler sığmazsa burada sorumluluk müşteriye aittir.

Teslimatlar eğer kurulum gerçekleşmeyecekse ücretsiz olarak bina dış kapısına kadar yapılmaktadır.  Alınacak olan mobilyanın boyutuna göre taşıyacak olan araç büyüyebileceği için teslimatın yapılacağı adrese, fiziksel koşullar, arazi ve yol durumundan ötürü büyük araçla erişimin mümkün olamadığı durumlarda ise siparişler, müşterinin de bilgisi ve onayı dahilinde en yakın merkezi noktaya bırakılır.

Üretim, taşıma ve teslimat süreçlerinde elde olmayan ve beklenmeyen nedenlerden ötürü ortaya çıkabilecek olası gecikme ve telafisi tarafımızca mümkün aksilikler için göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, ürünlerimizi güzel günlerde keyifle kullanmanızı dileriz.